Uwaga


Kursy Szybkiego Czytania, EDU Szkoła szybkiego czytania, kurs

Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych, 17 lat doświadczenia, na rynku od 2004 roku Tel. 881 788 879 

środa, 25 Maj 2022

Pisemnie gwarantujemy uzyskanie efektów!

Email Drukuj PDF

Wybierz z menu po lewej (EDU w Twoim mieście!) swoje miasto - skorzystaj z kursu lub od razu zadzwoń do centrali tel. 607 188 833.

 

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu zespołu 15 trenerów i 3 metodyków pisemnie gwarantujemy, że zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli po kursach uzyskają co najmniej następujące wyniki:

alt

  • co najmniej o 200%-300% szybsze czytanie z zachowaniem lub podniesieniem poziomu zrozumienia czytanego tekstu, a poziom 500% poprawy lub więcej też jest możliwy, co widzimy u pracowitych absolwentów,
  • 100% większe zapamiętywanie,
  • 100% lepszą koncentrację.

Zasady gwarancji są podawane w umowie kursu oraz na bezpłatnych lekcjach próbnych.


Badania pedagogiczne przeprowadzone w okresie luty-kwiecień 2008 przez Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni dowodzą skuteczności metody szybkiego czytania używanej przez EDU. Udowodniono, że osoby po kursach czytają około pięciokrotnie szybciej z zachowaniem lub podniesieniem rozumienia czytanego tekstu. Wyniki badań dostępne są w sekretariacie EDU.


Badania psychologiczne przeprowadzone na przełomie kwietnia i maja 2008 przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie potwierdziły, że kursanci EDU już w trakcie szkolenia potrafią zapamiętywać więcej dzięki metodom stosowanym w EDU. Wyniki badań do stępne są w sekretariacie EDU.

EDU w Twoim mieście!

Kontakt z EDU:

...