Uwaga


Kursy Szybkiego Czytania, EDU Szkoła szybkiego czytania, kurs

Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych, 17 lat doświadczenia, na rynku od 2004 roku Tel. 881 788 879 

piątek, 19 Sie 2022

Kursy szybkiego czytania ze zrozumieniem, technik pamięciowych, efektywnego uczenia się i koncentracji dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Warszawa Ursus

Email Drukuj PDF

Zapisy przyjmujemy przez cały rok. Już teraz przyjmujemy zgłoszenia na kursy jesienne. Skutecznie uczymy dzieci, młodzież i dorosłych.

Chcesz mieć lepsze oceny? Łatwiej i szybciej czytać z większym rozumieniem, albo chciałabyś, aby Twoje dziecko miało łatwiej w szkole i w życiu, to zapisz się już teraz! Uczymy szybkiego czytania, zapamiętywania i koncentracji - dajemy narzędzia do efektywnej nauki.

Prowadzimy Kursy "Łatwiej i lepiej się uczę, bo szybko czytam" dla dzieci z kl. 2-3 i 4-6 SP oraz kursy szybkiego czytania ze zrozumieniem, efektywnej nauki, koncentracji i technik pamięciowych dla młodzieży z kl. 7-8 SP i starszych, w szkole ul. Przyszłości 4.

Zapisy telefoniczne: 881 788 879

 

Oddział w Warszawie Ursus

alt alt

Kurs „Łatwiej i lepiej się uczę,
bo szybko czytam"
dla dzieci z 2-3 i 4-6 klasy SP

Kurs szybkiego czytania, uczenia się i technik pamięciowych dla młodzieży i dorosłych (w grupie)

EDU w Twoim mieście!

Kontakt z EDU:

...

UWAGA! BRAK ZAZNACZENIA KWADRACIKA w formularzu, SPOWODUJE, ŻE PAŃSTWA ZAPYTANIE NIE ZOSTANIE WYSŁANE!

 

*KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

„Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem Danych Osobowych jest Akademia Umiejętności Edu Albert Pietras – z siedzibą w Rumi (84-230), ul. Towarowa 11 a / 1. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przetwarzania przesłanego zapytania oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.”