Uwaga


Kursy Szybkiego Czytania, EDU Szkoła szybkiego czytania, kurs

Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych, 15 lat doświadczenia, na rynku od 2004 roku Tel. 607 188 833 

poniedziałek, 19 Sie 2019

Kursy szybkiego czytania Wrocław

Email Drukuj PDF

Aktualnie informacje i zapisy na kursy dla dzieci z SP oraz młodzieży i dorosłych są prowadzone telefonicznie pod numerem 724 928 280
oraz e-mailowo: eduwroclaw@akademiaedukacji.pl


W sobotę 6 kwietnia 2019 r. rozpoczyna się nowy kurs dla dzieci "Łatwiej i lepiej się uczę, bo szybko czytam":

  • grupa starsza - 4-6 kl. SP o godz 14:00-15:30

Lekcje odbywają się w centrum Wrocławia w salach - ul. Leszczyńskiego 4 / 29.


Kursy Edu są przygotowane metodą otwartą, czyli mogą wziąć w nich udział zarówno osoby mające trudności z czytaniem, jak i pozostali, którzy chcą zwiększyć poziom zrozumienia i szybkość czytania. Możemy również przyjąć osoby z dysleksją, ponieważ metoda Edu jest inna niż klasyczna i daje bardzo dobre wyniki, nawet jeśli ktoś ma podejrzenie lub orzeczoną dysleksję (nawet rozwojową).

Kursy szybkiego czytania, uczenia się i technik pamięciowych szczególnie polecamy młodzieży i dorosłym, którzy muszą zapamiętywać duże ilości informacji np. przed egzaminami czy testami, w sesji itp. Potrafimy uczyć zapamiętywania nawet na bardzo trudnym materiale np. prawniczym. Jesteśmy praktykami i przyjemnością dzielimy się tajnikami sztuki szybkiego zapamiętywania i czytania oraz uczenia się.

Dzieci ze szkół podstawowych po kursach mają lepsze oceny w szkole i lepiej sobie radzą w życiu. Potrafią czytać płynnie i ze zrozumieniem, pracować z tekstem, opracowując logicznie informacje. Lepiej rozwiązują zadania w szkole, mają bogatsze słownictwo, popełniają mniej błędów.


Aktualnie informacje i zapisy na kursy dla dzieci z SP oraz młodzieży i dorosłych są prowadzone telefonicznie pod numerem 724 928 280 oraz e-mailowo: eduwroclaw@akademiaedukacji.pl

Natomiast wstrzymane zostało udzielanie informacji i przyjmowanie zapisów pod numerem tel.: 608 111 661  oraz wroclaw@akademiaedukacji.pl - do odwołania.

Oddział we Wrocławiu prowadzi:

Kurs "Lepiej się uczę,
szybko czytam"
dla dzieci 8-9 i 10-12 lat
Kurs szybkiego czytania, uczenia się i technik pamięciowych
dla młodzieży i dorosłych

EDU w Twoim mieście!

EDU Wrocław

Informacje, zapisy na kursy i lekcje próbne:

tel.: 724 928 280
mial: eduwroclaw@akademiaedukacji.pl

Edu Wrocław

...