Uwaga


Kursy Szybkiego Czytania, EDU Szkoła szybkiego czytania, kurs

Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych, 17 lat doświadczenia, na rynku od 2004 roku Tel. 881 788 879 

wtorek, 05 Lip 2022

Kursy szybkiego czytania ze zrozumieniem dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Zaniemyślu, Środzie Wielkopolskiej i w Śremie

Email Drukuj PDF

Uwaga trwają zapisy na nowe kursy dla dzieci z 2-3 i 4-6 klasy SP - "Łatwiej i lepiej się uczę, bo szybko czytam" obejmujące szybkie czytanie ze zrozumieniem, trening poprawiający koncentrację, techniki efektywnej nauki, nowoczesne notowanie kreatywne, techniki pamięciowe i trening pamięci. Zapraszamy osoby z Zaniemyśla, ale również z okolic (Środa Wielkopolska, Śrem itp.).

Oddział w Zaniemyślu prowadzi:

alt

Kurs „Łatwiej i lepiej się uczę,
bo szybko czytam"
dla dzieci z 2-3 i 4-6 klasy SP

Serdecznie zapraszamy na kursy rozwijające umiejętności czytania ze zrozumieniem, uczenia się, koncentracji i zapamiętywania „Lepiej i łatwiej się uczę, bo szybko czytam” dla dzieci z klas 2-3 i 4-6. Już teraz przyjmujemy zapisy na nowe grupy.

Zatroszcz się o dobrą edukację swoich dzieci, aby Twoje dziecko miało łatwiej w szkole i lepiej w życiu! Zajęcia podnoszą umiejętności skutecznego, samodzielnego uczenia się, czytania ze zrozumieniem w błyskawicznym tempie oraz i koncentracji w trakcie zadań intelektualnych. Zajęcia pomagają także w nauce języków obcych! Przygotowują do testów w trzeciej klasie, wzmacniają umiejętności dzieci przed trudnym materiałem w klasie czwartej i siódmej.

Informacje i zapisy tel. 506-146-196, e-mail: zaniemysl@akademiaedukacji.pl.
Można również wysłać SMS`a z zapytaniem, oddzwonimy.

EDU w Twoim mieście!

EDU Zaniemyśl

Informacje, zapisy:
e-mail: zaniemysl@akademiaedukacji.pl
tel: 506-146-196.

Napisz do Nas! - Ośrodek EDU w Zaniemyślu

...