TEL: 881-788-879 | MAIL: kursy@akademiaedukacji.pl

Edu Szkoła Szybkiego czytania i technik pamięciowych jest firmą edukacyjną specjalizującą się w szkoleniach z zakresu metod efektywnej pracy umysłowej: technikach szybkiego czytania, szybkiego uczenia się i technikach pamięciowych. Oferujemy nowoczesne usługi edukacyjne dla osób indywidualnych i biznesu. Szkolenia w Trójmieście prowadzimy od roku 2004.

Posiadamy ponad dziewięć lat doświadczenia w szkoleniach z zakresu szybkiego czytania i technik pamięciowych. Od pięciu lat wykorzystujemy i ulepszamy metodę twórcy – mgra Bartosza Raszewskiego. Od sześciu lat kadrę trenerską tworzy zespół dziewięciu psychologów i pedagogów pracujących w głównej, trójmiejskiej siedzibie Edu.

Podczas szkoleń korzystamy z najlepszych wzorców szybkiego czytania używanych na całym świecie: F. Richaudeu, („szkoła francuska”), G. Horner, R. Michelmann, T. Werneck („szkoła niemiecka), T. Buzan („szkoła brytyjska”) i Kuzniecow i Chromow („szkoła rosyjska”) oraz najnowszych odkryć polskich profesorów – E. Nęcka, T. Maruszewski.

Edu to największa firma w Trójmieście ucząca szybkiego czytania, technik pamięciowych i koncentracji
(Nr ewid. 119582). Szkoła funkcjonuje w REJESTRZE INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH (nr 2.22/00057/2006).

Główna siedziba Edu znajduje się w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 82/4. Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju.

Zajęcia Edu są prowadzone według autorskiego programu mgr Bartosza Raszewskiego – psychologa, pedagoga i wieloletniego praktyka w tej dziedzinie. Podczas kursów szybkiego czytania wykorzystujemy najlepsze wzorce autorytetów z zakresu szybkiego czytania z całego świata m.in. Francuskiego Instytutu Pedagogicznego, szkół brytyjskich i niemieckich oraz Uniwersytetu Moskiewskiego.

Nowatorski charakter i unikalną skuteczność metody zawdzięczamy jednak samodzielnym, dwuletnim badaniom prowadzonym przez kadrę trenerów i metodyków Edu w Trójmieście. Efektywność Naszych metod potwierdziły badania prowadzone przez Akademię Marynarki Wojennej i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w 2008 roku. Dzięki temu otrzymują Państwo produkty oryginalne i wyjątkowe.

Back to top