TEL: 881-788-879 | MAIL: kursy@akademiaedukacji.pl

Uwaga trwają zapisy na nowe kursy dla dzieci z 2-3 i 4-6 klasy SP – „Łatwiej i lepiej się uczę, bo szybko czytam” obejmujące szybkie czytanie ze zrozumieniem, trening poprawiający koncentrację, techniki efektywnej nauki, nowoczesne notowanie kreatywne, techniki pamięciowe i trening pamięci. Zapraszamy osoby z Zaniemyśla, ale również z okolic (Środa Wielkopolska, Śrem itp.).

Serdecznie zapraszamy na kursy rozwijające umiejętności czytania ze zrozumieniem, uczenia się, koncentracji i zapamiętywania „Lepiej i łatwiej się uczę, bo szybko czytam” dla dzieci z klas 2-3 i 4-6. Już teraz przyjmujemy zapisy na nowe grupy.

Zatroszcz się o dobrą edukację swoich dzieci, aby Twoje dziecko miało łatwiej w szkole i lepiej w życiu! Zajęcia podnoszą umiejętności skutecznego, samodzielnego uczenia się, czytania ze zrozumieniem w błyskawicznym tempie oraz i koncentracji w trakcie zadań intelektualnych. Zajęcia pomagają także w nauce języków obcych! Przygotowują do testów w trzeciej klasie, wzmacniają umiejętności dzieci przed trudnym materiałem w klasie czwartej i siódmej.

Informacje i zapisy tel. 506-146-196, e-mail: zaniemysl@akademiaedukacji.pl.
Można również wysłać SMS`a z zapytaniem, oddzwonimy.

Oddział w Zaniemyślu prowadzi:

Kursy rozwijają intelektualnie dzieci, uczą jak łatwo się uczyć!

NAPISZ DO NAS!

    Back to top