TEL: 881-788-879 | MAIL: kursy@akademiaedukacji.pl

Współpracując z EDU można zarabiać i kształcić się bez ryzyka i kosztów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Zbudowaliśmy unikalną ofertę, dla tych, którzy chcą spróbować.

Jest możliwość uzyskania dodatkowych dochodów kilku tysięcy złotych miesięcznie!

Jeśli kwoty, które Państwo zarabiają będą satysfakcjonujące, a będą Państwo chcieli zarabiać jeszcze więcej, wówczas będziemy negocjowali lepsze warunki franczyzowe. Wystarczy zgłosić się, wnieść wpisowe, ukończyć kurs trenerski i już można zarabiać na współpracy z według zasad umowy zlecenia.

Nawet ulgowe składki ZUS i koszty prowadzenia księgowości oraz ubezpieczeń, to koszty rzędu 6000 złotych rocznie, które Państwo oszczędzą współpracują z EDU na zasadzie umowie zlecenia.

Proszę zobaczyć! Będą Państwo mieli możliwości zarabiania bez stałych opłat i obciążeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej

Jak zacząć?

Jeśli chcą Państwo otrzymać więcej informacji, proszę przesłać swoje CV oraz emaila zgłoszeniowego (na adres: centrala@akademiaedukacji.pl) z informacją z jakiej miejscowości chcą Państwo działać. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Za co jest odpowiedzialny trener Edu?

  • Organizowanie i przeprowadzania zajęć z dziećmi lub młodzieżą i dorosłymi.
  • Kontakty z klientami w miejscowości zamieszkania i okolicy.
  • Reprezentowanie Edu na w/w obszarze.
  • Współpraca z innymi trenerami Edu w celu wzmacniania marki Edu.

Jeśli nurtują Państwa jakieś pytania, to możecie Państwo zadzwonić do sekretariatu Edu (w dni powszednie 10.00 – 16.00) tel. 58 625 70 58 i poprosić o rozmowę z osobą zarządzającą Edu – Albertem Pietrasem – na pewno udzieli Państwu wyczerpujących informacji. Zapraszamy także do kontaktu mailowego: centrala@akademiaedukacji.pl

Back to top