TEL: 881-788-879 | MAIL: kursy@akademiaedukacji.pl

  • Home
  • Współpraca z EDU

Witam na stronach dla osób, które myślą o współpracy z EDU – ogólnopolską firmą szkoleniową z siedzibą główną w Gdyni, prowadzącą kursy szybkiego czytania dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm.

Zachęcam nauczycieli, pracowników naukowych, wykładowców, osoby przedsiębiorcze oraz firmy do podjęcia współpracy m.in. na zasadach franchisingu.

Przystępując do wspólnych działań zyskają Państwo nową wiedzę i umiejętności. Po odbyciu rozmowy i ukończeniu odpowiedniego kursu trenerskiego wg autorskiej metody Bartosza Raszewskiego, mogą Państwo samodzielne prowadzić kursy szybkiego czytania dla dzieci w wieku 8 – 12 lat, młodzieży i dorosłych.

Oprócz zdobycia unikalnych kwalifikacji zawodowych oraz czerpania radości z pracy z dziećmi lub dorosłymi, będą Państwo usatysfakcjonowani finansowo prowadząc zajęcia fakultatywne na terenie swoich szkół i miast.

Z wyrazami szacunku, Albert Pietras – dyrektor zarządzający EDU

Mamy zaszczyt poinformować, że od początku działalności w 2004 r. do chwili obecnej z naszej oferty skorzystało już ponad tysiąc pięćset osób, to najlepszy wynik w Polsce. Zaledwie rok działań pozwoliły otworzyć dwanaście nowych ośrodków, mamy nadzieję, że razem z Państwem otworzymy ich znacznie więcej.

Jeśli nurtują Państwa jakieś pytania, to możecie Państwo zadzwonić do sekretariatu Edu (w dni powszednie 10.00 – 16.00) tel. 58 625 70 58 i poprosić o rozmowę z osobą zarządzającą Edu – Albertem Pietrasem – na pewno udzieli Państwu wyczerpujących informacji. Zapraszamy także do kontaktu mailowego: centrala@akademiaedukacji.pl

Back to top